susisiekime

Apie Kyokushin karate mokyklą "Minobu"  

"Tvirtas kūnas, ramus protas, laisva siela."

 "Minobu" - kalnas - simbolinė vieta karate kyokushin pasaulyje. Ši vieta yra ypatinga tuo, kad šiame kalne prasidėjo karate kyokushin įkūrėjo Masutatsu Oyama garsiosios kalnų treniruotės, po kurių jis nebuvo įveiktas. 
 Mūsų tikslas - ugdyti stiprius, kantrius ir atkaklius karate praktikuojančius asmenis, kurie ne tik tobulinasi techniškai, bet ir ugdo savo dvasią bei širdį. Mes skatiname mokinius siekti ne tik fizinio tobulumo, bet ir dvasinio aukščiausiojo tikslo.
 Mūsų pamokos apima platų aspektų spektrą - nuo pagrindinių technikų mokymo iki kūno bei proto harmonijos, kurios svarba ypač akcentuojama kyokushin karate. Taip pat mes organizuojame specializuotas treniruotes, seminarus ir renginius, kurie padeda mokiniams išplėsti savo žinias ir gilinti supratimą apie karate meno gilumą.

  Mokykla "Minobu" yra ne tik vieta mokytis karate, bet ir vieta, kur kuriama unikali tradicija ir stiprinama sąsaja su kyokushin karate pradžia. Mūsų mokykla siekia išsaugoti ir perduoti šį vertingą paveldą ateities kartoms. Nuo pat įkūrimo, mes skiriame ypatingą dėmesį ne tik techniniam karate aspektui, bet ir moraliniam auklėjimui, kuris yra itin svarbus ugdant išradingas ir atsakingas asmenybes.
 Mūsų mokyklos treneriai yra aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik puikiai išmano karate technikas, bet taip pat turi didelę patirtį vadovaujant mokiniams į asmeninio augimo ir tobulėjimo kelią. Mes skatiname bendradarbiavimą, pagarbą ir vienybę tarp visų mokyklos narių. 

Apie Kyokushin karate

Kyokushin karate yra Japonijos kovos menų stilius, sukurtas siekiant derinti stiprius smūgius, judesius ir moralinį lavinimą. Tai išsiskiria griežčiausiu mokymo būdu, kuris skatina fizinę ir psichinę ištvermę bei aukštus etikos standartus. Kovotojai yra mokomi taikyti kovos technikų derinius kovos su varžovais ("kumite"), o taip pat mokosi stilizuotų judesių ir technikų derinių ("kata"), skirtų ugdyti techniką ir strateginį mąstymą. Kyokushin karate puoselėja ne tik fizinį stiprumą, bet ir vidaus tvirtumą bei dorovinį augimą.

Draugiška aplinka, pagarba ir bendravimas su kitais yra svarbios Kyokushin karate dalys. Šis Japonijos kovos menų stilius moko ne tik stiprumo ir technikų, bet taip pat ir geros elgsenos bei moralinių vertybių. Mokiniai įgyja įgūdžių kovojant, tačiau taip pat mokomi būti gerais bičiuliais ir pagarbiai bendrauti su aplinkiniais.

  Martynas Rastenis - 2 DAN meistras
 Išsilavinimas: LEU (kūno kultūros bakalauras)
 Pedagoginė patirtis: 16 metų treniruoja vaikus, jaunius ir suaugusius.
 Kontaktai: +37062916816
 Apie:
Daugkartinis Lietuvos kyokushin karate vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų varžybų prizininkas ir čempionas. Tarptautinių turnyrų dalyvis ir prizininkas. Ne kartą pripažintas techniškiausiu varžybų kovotoju, kovų metu demonstruojančiu gražiausią kovinę karate techniką ir iškovojęs specialų varžybų apdovanojimą.

  Vytautas Pabijūnas - 1 DAN meistras
 Išsilavinimas: Tarnyba Lietuvos kariuomenėje 2015.09.21 - 2016.06.21, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas. Kineziterapijos bakalauras.
 Pedagoginė patirtis: 7 metus treniruoja vaikus, jaunučius, jaunius
 Kontaktai: +37068950662  
 Apie:
2018 metų Lietuvos kyokushin karatė suaugusiųjų čempionatas 3 vieta
2015 metų Lietuvos kyokushin karatė jaunimo čempionatas 3 vieta
2014 metų Baltijos taurė 1 vieta